Witch Fan Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Witch Fan Forum

witch, witchtr, Will Vandom, Irma Lair, Taranee Cook, Cornelia Hale, Hay Lin

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beni Hatırladın Mı?

2 posters
YazarMesaj
the angel girl
Gardiyan
Gardiyan
the angel girl

Beni Hatırladın Mı? Empty
MesajKonu: Beni Hatırladın Mı?   Beni Hatırladın Mı? Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 2:32 pm

Kitap Özeti;

Bir sabah uyansanız ve hayatınız kusursuz olsa…?
Lexi, berbat bir trafik kazasının ardından hastanede gözlerini açıyor. Ona göre sene 2004. Kendisi yirmi beş yaşında ve çarpık dişli biri. Felaket bir aşk hayatına sahip. Ancak, her ne kadar inanamasa da, öğreniyor ki, sene aslında 2007 Lexi artık yirmi sekiz yaşında, dişleri inci gibi ve çalıştığı departmanın da patronu olmuş; üstelik de evli! Hem de yakışıklı mı yakışıklı bir milyonerle! Rüyalarındaki hayata aniden nasıl iniş yapıverdi böyle acaba?
Lexi şansına inanamıyor özellikle de nefes kesen yeni evini gördüğü zaman! Kocasını yeniden tanımaya başlayınca muhteşem bir evlilik hayatı olduğunu da öğrenecek, çok iyi biliyor. Üstelik sevgili kocası bir de 'Evlilik Kitapçığı' hazırlamış onun için.
Fakat Lexi yeni kimliği hakkında daha çok bilgi edindikçe, kusursuz hayatının yüzeyinde çatlaklar oluşmaya başlıyor. Eski dostlarının hepsi ondan nefret ediyor. İşine göz dikmiş, dişli bir rakibi var.
Bir de üstüne üstlük dağınık saçlı, yakışıklı bir erkek çıkıp…
yeni bir bomba patlatıyor!
Yani, ne olmuş olabilir ki?
Lexi bir gün her şeyi hatırlayacak mı?
Ve hatırlarsa ne olacak?

Yazar : Sophie Kinsella
Yayınevi : Artemis Yayınları
Sayfa Sayısı : 456
Etiket Fiyatı : 19,00 YTL
Basım Tarihi : Temmuz 2008

-Beni Hatırladın Mı? Benihatirladinmi1
- KAPAK -

Kitap çok güzel . Beğenerek okudum. İnsan kendini Lexinin yerine koyunca gercekten ne kadar zor bi durumda kaldığını anlıyor. Ama lexi bunları hak etmiş. Kısa bi sürede nasıl uyuz bi kadın kaline gelmiş Beni Hatırladın Mı? 606918 Yaşı çok küçük olmayanlara tavsiye ederim. Malum yazar Sophie Kinsela okurları bilir küçüklere göre değil pek kitapları Beni Hatırladın Mı? 17614
sailor chibi usa
Koruyucu
Koruyucu
sailor chibi usa

MesajKonu: Geri: Beni Hatırladın Mı?   Beni Hatırladın Mı? Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 3:14 pm

D&R'da sürekli görüyorıum ve sürekli okumak istiyorum ama okumam gereken 2 seri var şuan. Onları bitiricne bu kadının kitaplarına başlıycam Beni Hatırladın Mı? 778238
https://witchtr.yetkin-forum.com
the angel girl
Gardiyan
Gardiyan
the angel girl

MesajKonu: Geri: Beni Hatırladın Mı?   Beni Hatırladın Mı? Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 3:22 pm

Başla tavsiye ederim. Beni Hatırladın Mı? 778238

Beni Hatırladın Mı?
1 sayfadaki 1 sayfası